ESET Parental Control for Android, çocuklarınızın çevrimiçi dünyada her iki tarafın da mutlu olacağı bir şekilde gezinmelerine yardımcı olmanızı sağlar. Hangi uygulamaları ve web sitelerini kullanacaklarını yönetin ve onlar için neyin iyi olduğuna onlarla birlikte karar verin.

Çocuklarınızın erişebileceği ve erişemediği uygulamaları yönetmek için yaşa göre filtreler kullanın ve çocuklarınızın engellenen bir şeyi görüntülemek için izin istemesine fırsat verin. Çocuklarınızın kendi yaş gruplarına uygun sitelerin keyfini çıkarmasına izin verirken yaşlarına uygun olmayan web sitelerini ve web sitesi kategorilerini engelleyin. Çocuklarınızın cihazlarında ne zaman oyun oynayabileceklerine siz karar verin. Örneğin hafta içi veya gece vakti gibi. Zaman limitlerini belirleyin ve çocuklarınızın talep edebileceği istisnalara izin verin.

Web Koruması

Uygulama Koruması

Çocuğum Nerede

Ebeveyn Mesajı

3 aylık ücretsiz deneme sürümü sunuyoruz. Bize e-posta adresinizi gönderdiğinizde, size 3 ay boyunca premium uygulama sürümünü denemenizi sağlayacak bir lisans anahtarı göndereceğiz.

Yapmanız gereken tek şey, çocuklarınızın cihazlarına Google Play Store’dan uygulamayı indirip lisans anahtarı ile etkinleştirmektir.


İndir

Google Play'den alın
Cihazınızdan Google Play'e erişmek için kare kodu tarayın

Nasıl yüklenir?

1. İNDİRİN VE ETKİNLEŞTİRİN

ESET Parental Control'u çocuklarınızın cihazlarına Google Play mağazasından indirin.

my.eset.com hesap bilgilerinizi kullanarak uygulamayı etkinleştirin.

Hesap bilgileriniz yok mu? Hiç sorun değil. Kayıt olma sürecine yönlendirileceksiniz.


2. ÇOCUKLARINIZIN GÜVENLİĞİNİ YÖNETİN

Masaüstü bilgisayarınızdan my.eset.com hesabınıza giriş yapın veya ESET Parental Control'u kendi cihazınıza indirip ebeveyn modunda kurun.

Artık çocuklarınızın güvenliğini yönetebilir ve çocuklarınızın cihazlarından uyarı ve rapor alabilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri

Android 4.0+, Dahili RAM: 512 MB+, İşlemci: ARM Core, Mimari: ARMv7+, en az 500 MHz, Dokunmatik ekran (en az 320x480px), İnternet bağlantısı, SMS paketi olan bir SIM kart (sadece SMS komutları için), Google Play ve Erişilebilirlik hizmetleri.